Wędkarski Dzień Dziecka

 

 

Wędkarski Dzień Dziecka

 

 

   Na brzegiem jeziora Rosnówka w dniu 5 czerwca odbyły się zawody wędkarskie dla najmłodszym wędkarzy z naszej gminy, których jak co roku organizatorem było Gminne Koło Wędkarskie w Komornikach. Wyśmienita pogoda już z samego rana przyciągnęła przyszłych Mistrzów. Po sprawnym losowaniu zawodnicy rozeszli się na wylosowane stanowiska i zaczęły się przygotowania. Jeden z zawodników zdradził nam tajną przynętę na swój połów, jak się później okazało, wybór był słuszny!

 

 

Zawody trwały a ryb w siatkach przybywało

 

 

Na haczyki wieszały się głównie leszczyki i płotki, co pozwalało zawodnikom uzyskać bardzo przyzwoite wyniki

 

 

Najlepszym w tym dniu okazał się Kuba Wawrzyniak, który z wynikiem 3340pktzajął I miejsce 

   

 

Tuż za nim z wynikiem 2860pkt., walcząc do samego końca uplasował się Kuba Wietrzykowski

 

 

A na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Grabowski, który był bardzo bliski zwycięstwa, tuż przed końcem zawodów holował sporej wielkości szczupaka, który niestety tuż przy brzegu urwał żyłkę, tak się niestety w tym sporcie zdarza ale wynik, który osiagnął Mateusz był i tak bardzo dobry 2680pkt

 

 

Dodatkowo nasi najmilsi walczyli o najdłuższą rybę zawodów. Tutaj bezkonkurencyjny z okazałym leszczem 34cm okazał się Kuba Wietrzykowski. Piekna ryba, gratulujemy!

 

 

W zawodach tak naprawdę wygranymi byli wszyscy uczestnicy. Chodziło o dobrą zabawę i miło spędzony dzień. Każde dziecko otrzymało wybraną przez siebie nagrodę oraz dodatkowo upominki ufundowane przez sponsorów. A po dobrej zabawie każdy z uczestników wraz z opiekunem otrzymało ciepły posiłek.

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy w imieniu dzieci serdecznie dziękuje. Dziękuje również sponsorom, dzięki którym mogliśmy obdarować prezentami nasze pociechyGorąco dziękuje wszystkim zawodnikom, walczyliście dzielniebawiąc się przy tym świetnie a oto przecież chodziło. Gratuluje Wam wszystkim osiągnietych wyników!

 

Do zobaczenia za rok.

 Rafał Nowak